23.06.2017

Bez kategorii

Tata Roberta i jego sportowa pasja

Kiedy w 2011 r. obserwując zawody biegowe rozpoznałem kolegów w moim wieku, postanowiłem rozpocząć na nowo przygodę za bieganiem.

Powrót do wszystkich artykułów

Kiedy w 2011 r. obserwując zawody biegowe rozpoznałem kolegów w moim wieku, postanowiłem rozpocząć na nowo przygodę za bieganiem.

W młodości uprawiałem lekkoatletykę, startując na średnich dystansach. Kiedy po latach wróciłem do biegania, zacząłem od marszobiegów po szczytach Beskidu Wyspowego, stopniowo wdrażając się w aktywność sportową. Systematyczny trening pozwolił mi na osiąganie satysfakcjonujących wyników i przywrócił radość z biegania. W mojej pasji mogę liczyć na wsparcie i pomoc syna Roberta, zawodnika Salco Garmin Team. Wspólne treningi, starty czy zwykła wymiana doświadczeń są bardzo cenne, a czasami wręcz niezastąpione. W biegach górskich startuję trzeci sezon. Na trasach biegowych spotykam dużo utalentowanych zawodników, często reprezentantów Polski w tej dyscyplinie. Rywalizacja w takim gronie jest dla mnie ogromnym zaszczytem, ale i motywacją do dalszej pracy na treningach.

Ukończyłem kilkadziesiąt biegów górskich, ulicznych oraz narciarskich, w tym górski Visegrad Maraton z czasem 3,24 w wieku 66 lat.

W ubiegłym sezonie zostałem sklasyfikowany na drugim miejscu (kategoria wiekowa 60 +) w Lidze Biegów Górskich. Biegi górskie są moją pasją, jest to dyscyplina dla ludzi z charakterem. Po zakończonej rywalizacji czuje zadowolenie, satysfakcję i radość. Sport pomaga mi utrzymać dobrą kondycję i zdrowie, łączy pasję różnych pokoleń. Polecam go każdemu niezależnie od wieku i aktualnej kondycji fizycznej.

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Skontaktuj się jeśli jesteś zainteresowany współpracą, informacją o produktach lub zamówieniach.


Kontakt w sprawie imprez sportowych oraz współpracy indywidualnej:

Tworzenie produktów pod marką własną Klienta:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 79 22 ( czynne od 7.00 do 15.00 )

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.