18.01.2018

Bez kategorii

Rok 2018 czas zacząć

Czy coś się zmieni w składzie? Czy ktoś dołączy do nas?

Powrót do wszystkich artykułów

Czy coś się zmieni w składzie? Czy ktoś dołączy do nas?

Bieżący sezon Salco Garmin Team rozpoczyna w lekko okrojonym składzie. Po przejściu Martyny Kantor do teamu Buff Polska, ekipę na początku sezonu tworzą: dwie ultraski Malwina Jachowicz i Ewelina Matuła oraz czwórka naszych chłopaków Robert Faron, Łukasz Sagan, Miłosz Szcześniewski i Bartosz Gorczyca.  Czy coś się jeszcze zmieni w składzie? Czy ktoś dołączy do nas?  Czas pokaże … ?

Salco i Garmin Polska pozostają tytularnymi sponsorami drużyny na nadchodzący sezon. Pomoc, w razie potrzeby, zadeklarował także Artur Olichwer właściciel firmy Konstruktor, od lat wspierający karierę jednego z naszych zawodników, Miłosza.

Partnerem zaopatrującym team w obuwie biegowe pozostaje firma Raven, dystrybutor marki HOKA. W poprzednim sezonie produkty HOKA sprawdziły się zarówno na wyboistych górskich trasach jak i na krótkich asfaltowych pętlach pokonywanych przez Łukasza w ramach biegów 24 i 48 godzinnych. Z radością przyjęliśmy zatem ofertę dalszej współpracy.

Nowe stroje ekipy to owoc współpracy z polską firmą ATTIQ.  Była ona gwarancją sprawdzonego kroju, wysokiej jakości materiałów oraz pełnej swobody w graficznej kreacji odzieży.  Wreszcie,  w czwartym sezonie startowym, dorobiliśmy się naszej własnej, niepowtarzalnej linii strojów. Budowa własnego, niezależnego wizerunku i dobrej marki, daje nam ogromną satysfakcję i radość.

Nasze plany są ciągle na etapie konsultacji i przemyśleń. Jedno co w nich pewne to chęć dalszego rozwoju zawodników, połączonego ze spokojnym i rozsądnym planowaniem kolejnych startów.

Trzymajcie kciuki za tych sympatycznych amatorów górskiego ścigania ?

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Skontaktuj się jeśli jesteś zainteresowany współpracą, informacją o produktach lub zamówieniach.


Kontakt w sprawie imprez sportowych oraz współpracy indywidualnej:

Tworzenie produktów pod marką własną Klienta:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 79 22 ( czynne od 7.00 do 15.00 )

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.