17.05.2017

Bez kategorii

Salco Garmin Team – Partnerzy 2017

O najwyższy poziom przygotowania i startów Salco Garmin Team dbają marki: Garmin, Buff, Nutrend, Hoka One One.

Powrót do wszystkich artykułów

O najwyższy poziom przygotowania i startów Salco Garmin Team dbają marki: Garmin, Buff, Nutrend, Hoka One One.

Garmin - Salco Garmin Team

Globalny lider w produkcji sprzętu do nawigacji satelitarnej. Firma ProNav założona w 1989 roku w Lenexa w stanie Kansas w USA przez Gary’ego Burrell’a i dr Min Kao.

W późniejszym okresie przekształcona w firmę GARMIN (z połączenia pierwszych liter imion założycieli).

Marka specjalizująca się w produkcji aplikacji i urządzeń do nawigacji w transporcie drogowym, wodnym, lotnictwie, turystyce pieszej, fitnessie czy w sportach outdoorowych. Jako jedyna firma wykorzystująca system GPS oraz odbiornik rosyjskiego systemu nawigacji GLONASS. Od 1997 roku firma Garmin sprzedaje ponad milion swoich urządzeń i z każdym rokiem notuje coraz większą sprzedaż, stając się liderem w tym segmencie.

Salco Garmin Team korzysta a z zegarków  Fenix 5, Fenix 5S i Fenix 5X. To obecnie najbardziej zaawansowane urządzenia tej marki. Zapewniają perfekcyjne, wszechstronne wsparcie podczas treningów, zawodów czy też życia codziennego.

 

Firma Buff założona w 1992 roku w Hiszpanii, z korzeniami rodzinnymi sięgającymi 20 lat wstecz, kiedy to powstała pierwsza fabryka włókiennicza założona przez rodzinę Rojas. Obecnie marka jest dostępna na całym świecie w ponad 70 krajach, produkując i dostarczając swoim klientom najwyższej jakości odzież, m.in. wielofunkcyjne chusty. Ponad 90 % odzieży jest produkowana i dystrybuowana z jednego miejsca, miasta Igualada k. Barcelony. Marka Buff wspiera wielu światowej sławy sportowców.

Nasi zawodnicy mają możliwość użytkowania profesjonalnej odzieży biegowej serii Buff Pro Team, przygotowanej właśnie na potrzeby biegaczy związanych z marką.

 

Jedna z najdłużej obecnych na naszym rynku, profesjonalna marka odżywek i suplementów diety dla sportowców oraz środków spożywczych dla osób aktywnych. Firma powstała w 1993 roku w Ołomuńcu w Czechach. Firma deklaruje dwa priorytety swojej działalności, są nimi:  skuteczność działania produktów oraz użycie do ich przygotowania najwyższej  jakości składników.  Wybór tej właśnie marki jest świadomą i zgodną decyzją zawodników. Nutrend dostarcza swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów na całym świecie. Nasi biegacze mają do dyspozycji pełna gamę produktów, wybieranych przez nich według własnych preferencji, potrzeb i smaków.

 

Producent specjalistycznego obuwia do biegania. Firma założona w 2009 roku we Francji, obecnie przejęta przez amerykański koncern Deckers Outdoor Corporation z siedzibą w Goleta w USA (stan Kalifornia). Buty marki Hoka One One zdobywają coraz większą popularność, zwłaszcza w środowisku biegaczy długodystansowych. Charakteryzują się nietypowym wyglądem – grubą i wysoką podeszwą, zachowując przy tym minimalną wagę, co przekłada się na komfort w czasie biegu oraz maksymalną ilość amortyzacji.

Dostaliśmy możliwość testowania produktów marki w bieżącym sezonie. Wybraliśmy trzy modele obuwia: „asfaltowy” Clifton, „uniwersalny” Challenger i „trailowy” Speedgoat. Pierwsze koty za płoty… na razie duży plus dla tej unikalnej technologii.

 

Powrót do wszystkich artykułów

Newsletter

Jeśli chcesz być na bieżąco i śledzić najnowsze wiadomości, zapisz się do newslettera.

Kontakt

Skontaktuj się jeśli jesteś zainteresowany współpracą, informacją o produktach lub zamówieniach.


Kontakt w sprawie imprez sportowych oraz współpracy indywidualnej:

Tworzenie produktów pod marką własną Klienta:

Zakład Przeróbki Solanek Jodowo-Bromowych „SALCO” S.J.
32-744 Łapczyca 445

tel.: +48 14 612 79 22 ( czynne od 7.00 do 15.00 )

Projekt i realizacja: Challenge Studio

Pliki Cookies

Strona SALCO na której się znajdujesz korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.